Mariusz Natkaniec, Lew Judy i Baranek

/ wrzesień 27, 2018/ Artykuły

Lew Judy i Baranek – fundamentem ziemi!

Witajcie, mam wam dzisiaj do pokazania coś niesamowitego. Spójrzcie w jaki sposób Bóg ukształtował biegun południowy. Na załączonych poniżej zdjęciach bieguna możecie zobaczyć kształty głów Lwa i Baranka połączonych ze sobą tyłem. Lew Judy i Baranek fundamentem ziemi!
W celu łatwiejszego rozpoznania konturów poszczególnych głów dodałem zdjęcia, które wam to ułatwią. Jeśli chodzi o głowę baranka to nie potrafiłem znaleźć odpowiedniego zdjęcia do wklejenia więc postanowiłem (tak jak potrafiłem :P) obrysować jego kontury w Photoshopie. Zjawisko to jest niepodważalnym dowodem na to, że to właśnie Bóg stworzył i ukształtował ziemię, a Jezus Chrystus zwany inaczej Lwem Judy i Barankiem jest fundamentem ziemi. Jeden róg na głowie baranka oznacza prawdopodobnie, że jest to baranek jednoroczny i bez skazy gdyż taki właśnie był wymagany do składania ofiar – jest on symbolem Jezusa Chrystusa. Kiedy Jezus pierwszy raz przyszedł na ziemię – przyszedł jako baranek ofiarny, drugi raz kiedy ujrzymy go powtórnie powróci jako Lew – Król i sędzia.
 ‚A jeden ze starców rzecze do mnie: Nie płacz! Zwyciężył lew z pokolenia Judy, korzeń Dawidowy i może otworzyć księgę, i zerwać siedem jej pieczęci.’ Ap. 5,5